Peijaksen pääluottamusmiehet

 

Husin tehyläisten palvelunumero

09 - 471 78546

 

Koordinoiva, HYKS: ATeK, PK-keskus, Yhtymähallinto, HUS-Servis

Päivi Törö

puh. 040 515 2880

paivi.toro@hus.fi

 

HYKS: Akuutti, Tupla, Vatsakeskus

Mika Huhtaniemi

puh. 050 428 6315

mika.huhtaniemi@hus.fi

 

HYKS: Sisu, SK-keskus

Jyri Saarinen

puh. 040 546 1359

jyri.saarinen@hus.fi

 

HYKS: Psykiatrian tulosyksikkö

Päivi Sella

puh. 040 515 0660

paivi.sella@hus.fi

 

HYKS: NaiS, LaNu

Nina Jaara-Sagulin

puh. 050 427 9937

nina.jaara@hus.fi

 

HUSLAB

Tuula Salmivaara

puh. 040 505 3090

tuula.salmivaara@hus.fi

 

HUS-Kuvantaminen, HYKS: Syöpäkeskus, Tulehdussairauksien keskus

Elina Manninen

puh. 050 428 4735

elina.manninen@hus.fi

 

Peijaksen sairaalan luottamusmies

Riitta Kronqvist

puh. 040 500 2122

riitta.kronqvist@hus.fi

MS Word -tiedostoTehyn luottamusmiehet 2018-2021.doc (176 kB)
Kaikki Tehyn HUS:n luottamusmiehet 2018-2021